Archív

FIGYELEM!
Ez a hirdetés már valószínűleg nem aktuális.

Online marketing ügynökségünk grafikus kollégát keres!

Marketing / Média > Grafika, kreatív

Ha követed a legújabb trendeket és szívesen töltöd kreatív munkavégzéssel a napod, akkor jelentkezz hozzánk!
favourite
Cégnév
Extreme Net Kft.
Elvárások
Akit keresünk:
• Precíz, megbízható és teherbíró
• Profin kezeli az Adobe InDesign-t, Illustrator-t és Photoshopot
• Alapszintű animációk elkészítésében jártas
• Tud csapatban és önállóan is dolgozni
Amit ajánlunk
• Kiváló munkahelyi környezet
• Inspiráló szakmai légkör, szakmai fejlődés
• Karrier lehetőség
Feladatok
• Brief alapján social posztok vizuál elemeinek elkészítése
• Brand book elvárások teljesítése
• Content tervek készítése hirdetésekhez
Előny
• Video szerkesztő program(ok) ismeret
• UX ismeret
pozíció típusa Pozíció tipusa Gyakorlati hátteret igénylő pozíció (1-3 év)
szükséges végzettség Szükséges végzettség Szakképesítés