Archív

FIGYELEM!
Ez a hirdetés már valószínűleg nem aktuális.

Digitális marketing munkatárs (határozott idő / szülési szabadság alatti helyettesítés)

Marketing / Média > Marketing manager

A Budapesti Fesztiválzenekar digitális marketing munkatársat keres határozott időre, szülési szabadság alatti helyettesítésre
favourite
Cégnév
Budapesti Fesztiválzenekar
Elvárások
- min. 3 év digitális marketing területen szerzett tapasztalat, az aktuális trendek ismerete, az online marketing eszközök ismerete
- rendszer- és projektmenedzseri szemlélet, tapasztalat stratégiák és üzleti tervek készítésében
- analitikai szemlélet, Google Analytics és hasonló statisztikai rendszerek ismerete
- megbízhatóság, eredményorientáltság, proaktivitás, kreativitás, gyorsaság
- tapasztalat videógyártásban
- folyékony angol nyelvtudás szóban és írásban
- a klasszikus zene szeretete és ismerete előny, de nem kizáró követelmény
Amit ajánlunk
- versenyképes juttatási csomag
- dinamikus, vidám csapat
- sok-sok zene, a világ 10 legjobb zenekara között számon tartott BFZ támogatása
- innovatív marketing környezet, a legutolsó trendek szerint
- önálló munkavégzés
Feladatok
A zenekar digitális marketing tevékenységének menedzsmentje:

- digitális marketing kommunikációs stratégiák tervezése, készítése és koordinációja
- digitális marketing- és költségterv készítés
- a weboldalak működésének biztosítása, weboldal funkcionális fejlesztésének és a tartalmak aktualizálásának menedzsmentje
- tartalomgyártás menedzsmentje (szöveges, képes, egyéb tartalmak)
- a zenekarral kapcsolatos rövidfilmek készítésének teljes menedzsmentje
- CRM rendszer kezelése és fejlesztésének menedzsmentje
- a zenekar hírleveleinek elkészítése és kiküldése
- online kampányok hatékonyságának visszamérése és optimalizálása
- a digitális területtel kapcsolatos analitikák, riportok készítése, konklúziók, insightok alapján javaslattétel a menedzsment részére
- kapcsolattartás ügynökségekkel, beszállítókkal, alvállalkozókkal (PPC, web, videogyártás, stb.) és együttműködés a többi belső területtel
- a munkakörhöz kapcsolódó adminisztrációs feladatok ellátása (szerződések, megrendelők, teljesítési igazolások, számlák teljes körű adminisztrációja)
Jelentkezési határidő: 2019.08.02.
Az első körös visszajelzések ezután a dátum után várhatók.
pozíció típusa Pozíció tipusa Gyakorlati hátteret igénylő pozíció (>3 év)
szükséges végzettség Szükséges végzettség Felsőfok