Archív

FIGYELEM!
Ez a hirdetés már valószínűleg nem aktuális.

Média értékesítőt keresünk

Értékesítés > Értékesítési manager

A 90.9 Jazzy Rádió és a Klasszik Rádió 92.1 reklámidejének értékesítésére bővülés miatt munkatársat keresünk.
favourite
Cégnév
Target Media Sales Kft.
Elvárások
Legalább 2-3 éves értékesítési tapasztalat,
Precíz munkavégzés,
Ügyfélközpontú gondolkodásmód, magas szintű kommunikációs készség,
Számlaképesség
Amit ajánlunk
Alapdíj + teljesítményarányos jutalék
Egy stabil rádiós cég biztos háttere
Hosszú távú munka
Feladatok
A 90.9 Jazzy Rádió és a Klasszik Rádió 92.1 hirdetési felületeinek direkt értékesítése
Értékesítési célok teljesítése
Folyamatos piacelemzés, fejlődési lehetőségek keresése, értékesítéssel kapcsolatos riportok határidőre történő elkészítése
Előny
Rádiós vagy média tapasztalat
Felsőfokú végzettség, nyelvvizsga
Szükséges nyelvismeret
Angol közép
pozíció típusa Pozíció tipusa Gyakorlati hátteret igénylő pozíció (1-3 év)
szükséges végzettség Szükséges végzettség Felsőfok