Archív

FIGYELEM!
Ez a hirdetés már valószínűleg nem aktuális.

archiv_Senior Project/Event Manager

Marketing / Média > Rendezvényszervezés

A Kreatív kiadója tapasztalt rendezvényes projektmenedzsert keres.
favourite
Cégnév
PPH Media
Elvárások
Min. 3 év tapasztalat project management és rendezvényszervezés terén.
Több, akár 4-5 projekt kezelése párhuzamosan.
Pozitív, lelkes szemlélet, problémamegoldó hozzáállás, terhelhetőség.
Rálátás a teljes hazai b2b piacra, elismerés, baráti légkör, hosszútávú előmenetel, szakmai fejlődés.
Feladatok
A PPH Media saját eseményeinek, szakmai versenyeinek, díjátadóinak teljes körű gondozása, lebonyolítása.
Kapcsolattartás a projektben résztvevőkkel (tartalmi felelős, értékesítő, alvállalkozó, ügyfél).
Eseményekhez, versenyekhez kapcsolódó kommunikációs és adminisztratív feladatok.
Együttműködő partnerek felkutatása, szerződéskötés, meglévő partnerek kezelése.
Előny
Jogosítvány, autó, ügynökségi tapasztalat.
Szükséges nyelvismeret
Angol közép
Tárgy: Senior Project/Event manager
pozíció típusa Pozíció tipusa Gyakorlati hátteret igénylő pozíció (>3 év)
szükséges végzettség Szükséges végzettség Felsőfok