Archív

FIGYELEM!
Ez a hirdetés már valószínűleg nem aktuális.

Rendezvényszervezőt vár a Portfolio Csoport

Marketing / Média > Grafika, kreatív

Magyarország vezető internetes gazdasági hír- és adatszolgáltatója, a Portfolio Konferenciák üzletága munkatársat keres.
favourite
Teljes szöveg
Először is tekintsd át, mivel foglalkozunk:

Feladatok
Csatlakozz csapatunkhoz, ha szereted a kihívást, a pörgést, a sokoldalú munkát, a jó fej kollégákat és úgy érzed, megállnád a helyed a konferenciák teljes körű menedzselésében:
• előkészítési munkáktól a szervezésen át az értékelésig
• a helyszíni pörgésben és más divízióinkkal, szponzorokkal, résztvevőkkel, csapatunkkal való kapcsolattartásban
• kiváló időgazdálkodással, szervezetten dolgozol és önállóan priorizálsz feladatokat dinamikus munkakörnyezetben is
valamint megfelelsz az alábbi feltételeknek
• felsőfokú végzettséggel rendelkezel
• minimum 4 éves konferencia- vagy kiállításszervezési tapasztalatod van
• kiválóan kommunikálsz magyar és angol nyelven

Jövendő munkatársunk számára támogató munkakörnyezetet, belevaló, professzionális kollégákat és versenyképes jövedelmet nyújtunk.

Nincs más hátra, küldj egy emailt szakmai CV melléklettel! Írd meg, miért érdekel az állás és mit szeretnél elérni. A tárgyba írd be „rendezvényszervező”.

További információ a Portfolio Csoportról:
pozíció típusa Pozíció tipusa Gyakorlati hátteret igénylő pozíció (>3 év)
szükséges végzettség Szükséges végzettség Felsőfok