Archív

FIGYELEM!
Ez a hirdetés már valószínűleg nem aktuális.

Német nyelvű ügyintéző

Turizmus / Hotel / Vendéglátás > Egyéb

Online szállásfoglalással foglalkozó cég „Német nyelvű ügyintéző” pozícióba keresi új munkatársát, 8 órás munkavégzéssel mikroweboldal kezelésére.
favourite
Cégnév
Hotelstart Kft.
Elvárások
- erős közép- vagy felsőfokú német nyelvtudás szóban és írásban,
- ügyfélorientált látásmód,
- dinamikus munkavégzés,
- online szállásfoglalás és/vagy szállodai értékesítés területén szerzett tapasztalat
Amit ajánlunk
- fiatalos csapat,
- versenyképes fizetés,
- fejlődési lehetőség,
- azonnali munkakezdés,
- kedvezményes szállásfoglalási lehetőség,
- 3 fogásos ebéd minden munkanapon,
- A-kategóriás irodai környezet
Feladatok
- a weboldal kínálatának ellenőrzése és bővítése,
- csomagfeltöltés,
- kapcsolattartás a német nyelvű fordítóval,
- foglalások, kérdések ügyintézése a vállalatirányítási rendszerben,
- bejövő telefonhívások intézése
Szükséges nyelvismeret
Német közép
Egyéb megjegyzés
Az ideális jelöltet lendületes munkavégzés és érdeklődő hozzáállás jellemzi, aki a cég irányelvének és saját rendszerének megismerése és elsajátítása után képes a weboldal működéséhez szükséges folyamatok önálló menedzselésére és ötleteivel szívesen hozzájárul a site folyamatos fejlődéséhez.
pozíció típusa Pozíció tipusa Gyakorlati hátteret igénylő pozíció (1-3 év)
szükséges végzettség Szükséges végzettség Felsőfok