Archív

FIGYELEM!
Ez a hirdetés már valószínűleg nem aktuális.

A Konica Minolta Martketing Services DTP operátort keres!

Marketing / Média > Grafika, kreatív

Bővülő csapatunkba keresünk legalább 1-3 év tapasztalattal rendelkező DTP-operátor kollégát.
favourite
Cégnév
Konica Minolta Marketing Services
Elvárások
- Adobe programok magas szintű ismerete (InDesign, Illustrator, Photoshop), Mac-es környezetben
- Gyors, pontos, minőségi munkavégzés
- Esztétikai érzék, tipográfiai ismeretek
- Ügynökségi múlt
Amit ajánlunk
- Biztonságos, stabil munkahely
- Kiemelkedő bérezés
- Kiszámítható munkaidő
Feladatok
- Brief és keyvisual alapján POS-anyagok, sajtómegjelenések, egyéb kiadványok elkészítése nyomdakészre
- Esetenként kisebb tervezési feladatok
Tárgy: DTP Operátor – HU
pozíció típusa Pozíció tipusa Gyakorlati hátteret igénylő pozíció (1-3 év)
szükséges végzettség Szükséges végzettség Középfok