Archív

FIGYELEM!
Ez a hirdetés már valószínűleg nem aktuális.

Honlap és social média manager

Marketing / Média > Marketing manager

Film/Média területen működő gazdasági társaság keres munkatársat. Nálunk szabadjára engedheted kreativitásodat!
favourite
Elvárások
-Szakirányú felsőfokú végzettség
-Min. 2 éves releváns tapasztalat
-Kiváló kommunikációs képességek
-Web 2.0 jártasság
-Pontosság, kreativitás
Amit ajánlunk
-Határozatlan idejű szerződés
-Modern munkahelyi környezet
-Versenyképes juttatási csomag
Feladatok
-Kreatív részvétel az online/social media kommunikáció tervezésében
-Magyar/angol nyelvű tartalmak írása
-Honlapok/social media csatornák kezelése
Szükséges nyelvismeret
Angol közép
pozíció típusa Pozíció tipusa Gyakorlati hátteret igénylő pozíció (1-3 év)
szükséges végzettség Szükséges végzettség Felsőfok