Archív

FIGYELEM!
Ez a hirdetés már valószínűleg nem aktuális.

Utazásszervező, értékesítő

Turizmus / Hotel / Vendéglátás > Idegenforgalmi értékesítő

A 20 éves Safari Travel Utazási Iroda értékesítő/szervező munkatársat keres.
favourite
Cégnév
Safari Travel Kft
Elvárások
Szakirányú idegenforgalmi végzettség
Legalább 1 éves utazási Irodában szerzett tapasztalat
Angol közép
Jó kommunkiációs készség, önállóság, precizitás
Tanulékonyság
Feladatok
Egyéni utazási ajánlatok készítése.
Hajós utak, repülőjegy, szállás értékesítés.
Foglalások bonyolítása.
Számlázás, internetes adatfeltöltés.
Előny
Amadeus rendszer ismerete.
Egzotikus desztinációk értékesítésében jártasság,
saját tapasztalat.
Fényképes szakmai önéletrajzokat várjuk a
pozíció típusa Pozíció tipusa Gyakorlati hátteret igénylő pozíció (1-3 év)
szükséges végzettség Szükséges végzettség Középfok