Utazási Ügyintéző

Turizmus / Hotel / Vendéglátás > Kiutaztatási referens

Fiatal, modern budapesti utazási iroda munkatársat keres.
favourite
Cégnév
Netida Travel
Elvárások
Felsőfokú végzettség
1-3 év szakmai tapasztalat
Kiváló kommunikációs képesség és problémamegoldó készség
Gyorsaság és rugalmasság
Nagyfokú precizitás, pontosság
Felhasználói szintű számítógépes ismeret
Feladatok
Utazásszervezés (árajánlatok és kalkulációk készítése, foglaláshoz kapcsolódó feladatok ellátása, lebonyolítás)
Kiutazások nyilvántartása, riportálás
Foglalások intézése, foglalásokhoz kapcsolódó feladatok ellátása, ügyintézés
Utazással kapcsolatos szolgáltatások elszámolásával kapcsolatos nyilvántartás vezetése,
Szerződések naprakészen tartása
Kapcsolatépítés és kapcsolattartás külföldi és helyi partnerekkel
Előny
Egyéb nyelvismeret előny
Szükséges nyelvismeret
Angol közép
pozíció típusa Pozíció tipusa Gyakorlati hátteret igénylő pozíció (1-3 év)
szükséges végzettség Szükséges végzettség Szakképesítés