Junior Media Coordinator/Asszisztens

Marketing / Média > Médiatervezés, -vásárlás

Érdekel, hogyan készülnek profin a médiakampányok? Számít, hogy megbízható csapattal dolgozz együtt? Akkor a legjobb helyen jársz!
favourite
Teljes szöveg
Magyarország egyik legelismertebb médiaügynökségeként az ország vezető telekommunikációs ügyfelünk részére keresünk kollégát az alábbi munkakörbe:

Téged keresünk, ha…
• minimum 1-2 éves média ügynökségnél szerzett (vásárlói/tervezői) gyakorlattal, tapasztalattal rendelkezel
• bírod a pörgés és a monotonitás változatosságát
• magabiztosan használod az Excel-t és az Office programokat
• nem riaszt el az adminisztráció, sőt lelkesítenek a számok, adatok, és precízen dolgozol velük
• jól kommunikálsz, nem félsz kérdezni
• együttműködő, támogató hozzáállásod van
• az újonnan megszerzett tudást szereted gyorsan beépíteni a gyakorlatba
• legalább középfokú szinten kommunikálsz angolul

Amik feladataid lesznek:
• offline és online médiatervezés és vásárlás
• kampánykoordináció
• médiaügynökséggel kapcsolattartás
• a fent említett feladatokkal kapcsolatos adminisztráció

Amiért érdemes velünk dolgozni:
• ügyfél oldali tapasztalatszerzés és folyamatos szakmai fejlődési lehetőség
• tanulás a legjobbaktól az ügyfél és a médiaügynökségi piaci oldalon is
• szoros határidők, nagy sikerélmény a teljesítésüknél
• fiatalos csapat
• versenyképes fizetés és kiemelkedő juttatási csomag

pozíció típusa Pozíció tipusa Gyakorlati hátteret igénylő pozíció (1-3 év)
szükséges végzettség Szükséges végzettség Középfok