Archív

FIGYELEM!
Ez a hirdetés már valószínűleg nem aktuális.

ACCOUNT MANAGER @UP

Marketing / Média > Értékesítés, account

Csatlakozz hozzánk, dolgozz változatos munkákon és ügyfeleken, használd ki a házon belüli know-how-t, próbáld ki a tetőteraszt és hozd a kutyádat is!
favourite
Cégnév
UP Advertising Kft.
Elvárások
- 3-4 év ügynökségi tapasztalat
- Angol nyelvtudás
- Mi mindig többet adunk ügyfeleinknek a kötelezően elvártnál, így te se állj meg ott: nem a napi rutin szüli a működő és emlékezetes megoldásokat
- Proaktivitást, gondolkodást és csapatjátékot várunk
Saját ügyfelek, változatos feladatok, bármikor elérhető szakmai és emberi támogatással
Lehetőség, hogy megmutasd ötleteidet és tudásodat többféle iparág márkáin - magyar és nemzetközi piacra egyaránt
Szoros együttműködés a digitális- és médiaszakértőkből álló divíziókkal
Fejlődési lehetőség egyre növekvő, kreatív csapatunkban
Szuper, felújított iroda a Kolosy térnél
Feladatok
Mozogj otthonosan a digitális és social kampányok világában, de a klasszikus feladatokat is érezd. A rád bízott márkák világát ismerd úgy, mint a tenyeredet. Márka- és kampánykoncepciók megalkotásában, illetve kivitelezésben is számítunk rád.
pozíció típusa Pozíció tipusa Gyakorlati hátteret igénylő pozíció (>3 év)
szükséges végzettség Szükséges végzettség Felsőfok