Archív

FIGYELEM!
Ez a hirdetés már valószínűleg nem aktuális.

LONDINER WANTED!

Turizmus / Hotel / Vendéglátás > Egyéb

Kezd szállodai karrieredet londínerként Budapest egyik legjobb hangulatú boutique szállodájában (nappalos 8-12 órás műszakokban)!
favourite
Cégnév
Blaha Hotel Szállodaüzemeltető Kft.
Elvárások
- B kategóriás jogosítvánnyal rendelkezel és szeretsz vezetni
- Folyékonyan beszélsz angolul
- Szereted a pörgést, de hasznossá tudod tenni magad akkor is, ha épp nem bombázunk feladatokkal
- Kedves, empatikus, udvarias és segítőkész vagy
- Kiválóan kommunikálsz és örömödet leled a másokkal való kapcsolattartásban
- Csapatban és önállóan is szeretsz dolgozni

Amit ajánlunk
- Családias, stabil, megbízható munkahely
- Karácsonyi jutalom, ünnepi, közösségi rendezvényeken való részvétel
- Fejlődési és továbbképzési lehetőségek
- Munkatársi kedvezmények az Accor Hotels szállodáiban
- Bruttó 215.000 HUF alapbér + egyéb juttatások
Feladatok
- Vendégek szívélyes fogadása, tájékoztatása, segítése
- Csomaghordás, csomagszoba kezelése
- Vendégek autóinak parkolása
- Lobby és a szálloda előtti terület rendbentartása
- Szálloda történetének ismertetése
- Recepció munkájának támogatása
JELENTKEZNI FÉNYKÉPES ÖNÉLETRAJZZAL AZ ALÁBBI E-MAIL CÍMEN TUDSZ:
SIKTER EDINA
Talent & Culture Coordinator
Jelentkezési határidő: 2019.03.31.
pozíció típusa Pozíció tipusa Pályakezdő pozíció
szükséges végzettség Szükséges végzettség Középfok