Archív

FIGYELEM!
Ez a hirdetés már valószínűleg nem aktuális.

Unod, hogy vasárnap délután még prezikről egyeztetsz?

Marketing / Média > Értékesítés, account

Piacvezető termékeink, a Jófogás és Használtautó.hu ügynökségi értékesítési csapatába Key Account Managert keresünk.
favourite
Cégnév
Schibsted Hungary (Jófogás, Használtautó.hu)
Teljes szöveg
Unod, hogy vasárnap délután még prezikről egyeztetsz? Késve érkeztek be a kampányhoz az anyagok, és a Te fejeden ugrálnak emiatt? Szeretnél kiszámítható, szabad estéket és hétvégéket?

Piacvezető termékeink, a Jófogás és Használtautó.hu ügynökségi értékesítési csapatába Téged keresünk, ha van tapasztalatod az ügynökségi világban és szívesen dolgoznál média értékesítésben.

Érdekes feladataid lesznek:

Médiaügynökségi ügyfélkör teljes körű kezelése.
Az értékesítési csapat tagjaként a Schibsted portfólió magas szintű ismerete, értékesítési tanácsadás nyújtása partnerek részére.
Rendszeres kapcsolattartás az ügynökségi médiatervezőkkel és az ügynökség ügyfeleivel.
Ügyfél-elégedettség biztosítása magas színvonalon.
Árbevétel maximalizálása.
Ügyféligények folyamatos nyomon követése.
Részvétel a folyamatos fejlesztésében.

Néhány dolgot azért várunk tőled:

Ügynökségi média területén legyen legalább 3 éves szakmai tapasztalatod. (Nem kell egy helyen.)
Rendelkezz aktív, élő kapcsolatrendszerrel, merj új kapcsolatokat építeni, prezentálni, képviselni minket a piacon.
Hosszútávon tervezz velünk, mert mi sokáig szeretnénk veled dolgozni.

Amit mi kínálunk cserébe:

Juttatásként egy egész csomagot kapsz: fizetés, bónusz, cafetéria, próbaidő után vállalati angol nyelvi képzés, tréningek és All You Can Move kártya is jár.
Persze van az irodában kávé, tea, kóla, gyümölcs, süti napok, pingpong, csocsó és darts.
Nálunk a legmodernebb eszközökön mutathatod meg, mit tudsz egy díjnyertes XIII. kerületi irodában.
Nem kérjük, hogy túlórázz, fontos számunkra a munka-magánélet egyensúlya.
Ha kutyatulajdonos vagy és nem hagynád otthon egész nap egyedül, őt is behozhatod magaddal.
Ha már elég ideje dolgozol velünk, munkavállalói programunkban még több juttatás illet majd meg téged.

Ha szívesen megnéznéd irodánkat és érdekel is a munkalehetőség, akkor küldd el jelentkezésed bérigénnyel együtt az alábbi linkre:
pozíció típusa Pozíció tipusa Gyakorlati hátteret igénylő pozíció (>3 év)
szükséges végzettség Szükséges végzettség Középfok