Archív

FIGYELEM!
Ez a hirdetés már valószínűleg nem aktuális.

A Tricky Account Director-t keres

Marketing / Média > Egyéb

Kiemelkedő hazai és nemzetközi ügyfelekre Account Director-t keresünk.
favourite
Elvárások
Min. 5 éves digitális reklámügynökségi tapasztalat
Precizitás és önállóság
Jó prezentációs és kommunikációs készség
Amit ajánlunk
Versenyképes fizetés
Izgalmas hazai és nemzetközi márkák
Kutyabarát budai iroda
Feladatok
Account csapat vezetése és ellenőrzése
Stratégiai tervezésben való részvétel
Kiemelt ügyfelek kezelése és projektmenedzsment
Prezentációkon való részvétel
Adminisztratív feladatok koordinálása
Szükséges nyelvismeret
Angol közép
pozíció típusa Pozíció tipusa Gyakorlati hátteret igénylő pozíció (>3 év)
szükséges végzettség Szükséges végzettség Felsőfok