Archív

FIGYELEM!
Ez a hirdetés már valószínűleg nem aktuális.

Óbudai utazási iroda utazásszervező munkatársat keres

Turizmus / Hotel / Vendéglátás > Utazási iroda / képviselet vezető

III. kerületi irodánk - Dunatours utazási iroda - utazásszervező munkatársat keres teljes munkaidőre. Cégünk IATA irodaként működik 1996 óta.
favourite
Cégnév
BUCOMA Travel Kft. / Dunatours
Elvárások
- Jó kommunikációs készség
- Kiváló problémamegoldó képesség
- Társalgási szintű angol nyelvismeret
- MS Office programok felhasználói szintű ismerete
- Legalább 1 év releváns szakmai tapasztalat
Amit ajánlunk
- Biztos háttér
- Versenyképes jövedelem
- Fiatalos csapat
- Szakmai fejlődési lehetőség
- Határozatlan idejű munkaszerződés
- Azonnali munkakezdés
Feladatok
- Utazások szervezése, közvetítése és értékesítése
- Szállással, autóbérléssel, transzferrel kapcsolatos teljeskörű ügyintézés
- Kapcsolattartás partnerekkel
- Utasok kiszolgálása
- Foglalások készítése, nyomon követése
- Számlák kiállítása, adminisztrációs feladatok ellátása
Előny
- Felsőfokú végzettség
- Több év releváns szakmai tapasztalat
- GDS rendszerek (Amadeus vagy Galileo) ismerete
- További nyelvismeret
- Felsőfokú angol nyelvtudás
Szükséges nyelvismeret
Angol közép
pozíció típusa Pozíció tipusa Gyakorlati hátteret igénylő pozíció (1-3 év)
szükséges végzettség Szükséges végzettség Középfok