Front Desk Agent

Turizmus / Hotel / Vendéglátás > Egyéb

Budapest szívében található apartmanhotelünkbe keressük legújabb csapattagunkat.
favourite
Cégnév
Vagabond Corvin
Elvárások
-Angol nyelv magabiztos használata szóban és írásban
-Érettségi bizonyítvány
-Kiváló kommunikációs- és problémamegoldó készség
-Segítőkész, türelmes és pozitív attitűd
-Önálló, proaktív, pontos munkavégzés
-Kifogástalan megjelenés
-Felhasználó szintű számítógépes ismeretek
-Cégcsoportunk része a budapesti belváros vibrálásának, idegenforgalmának
-Szálláshelyeink a legújabb trendeket követik
-Könnyen megközelíthető, belvárosi munkahely
-Kellemes és modern környezet
-Összetartó csapat, pozitív légkör
-Rendszeres céges rendezvények, csapatépítők
-Változatos, pörgős munkakör
-Teljes munkaidős, bejelentett munkaviszony
-Szakmai tréningek és workshopok
-Előrelépési és karrierépítési lehetőségek
-Jutalékos jegyértékesítés
-Éves bónusz
Feladatok
-Az apartmanhotel napi működésének megszervezése
-A vendégek teljes körű tájékoztatása magyar vagy angol nyelven, vendégélmény növelése
-Szállodai szoftver, számlázó program napi szintű használata
-Adminisztráció, pénztárgép kezelése
-Program-, transzfer- és jegyértékesítés
-Az üzemelés során felmerülő esetleges problémák megoldása, valamint azok továbbítása az illetékes részleg felé (Housekeeping, Maintenance)
Előny
-Második nyelv legalább alapfokú ismerete
-1-3 év idegenforgalomban szerzett szakmai tapasztalat
-Bsc, Msc vagy abszolvált felsőfokú tanulmányok
-Szállodai szoftver ismerete (SabeeApp, Hostware, Opera)
Szükséges nyelvismeret
Angol közép
Teljes szöveg
Célunk, hogy az elsősorban külföldről érkező látogatóinknak kiemelkedő élményt biztosítsunk itt tartózkodásuk alatt.

Arra törekszünk, hogy minden vendégünk megismerje és átérezze a város egyedi kulturális örökségét, gasztronómiáját és pezsgő éjszakai életét.
Fényképes önéletrajz angol és magyar nyelven.
pozíció típusa Pozíció tipusa Pályakezdő pozíció
szükséges végzettség Szükséges végzettség Középfok