Utazásszervező - Budapest, III. kerület

Turizmus / Hotel / Vendéglátás > Idegenforgalmi értékesítő

A több, mint 10 éves múlttal rendelkező Araamu Travel utazásszervező kollégát keres a III. kerületben lévő irodájába.
favourite
Cégnév
Araamu Travel Utazási Iroda
Elvárások
- idegenforgalmi végzettség,
- megbízhatóság, lojalitás,
- kedves, de határozott fellépés,
- terhelhetőség,
- szakmai elhivatottság,
- önálló munkavégzés
Amit ajánlunk
- kedvező munkaidő (H-P: 9-17)
- rugalmas szabadság kiadás,
- igényes munkahely,
- egzotikus study tour-okon való részvételi lehetőség,
- kiemelkedő szakmai fejlődési lehetőség.
Feladatok
- utasokkal és partnerekkel való kapcsolattartás,
- szerződés készítése, számlázás,
- utazással kapcsolatos ügyek intézése.
Előny
- Amadeus ismerete (repülőjegyezés),
- német nyelvismeret,
- egzotikus úti célok ismerete (esetleg személyes tapasztalat).
Szükséges nyelvismeret
Angol közép
pozíció típusa Pozíció tipusa Gyakorlati hátteret igénylő pozíció (>3 év)
szükséges végzettség Szükséges végzettség Szakképesítés