Archív

FIGYELEM!
Ez a hirdetés már valószínűleg nem aktuális.

MICE Sales Manager

Értékesítés > Értékesítési manager

A nemzetközi háttérrel rendelkező Weco-Travel Kft. közel 20 év rendezvény, konferenciaszervező múlttal keresi új kollégáját MICE értékesítő pozícióba
favourite
Cégnév
Weco-Travel Kft.
Elvárások
Kihívást kereső, motivált személyiség,
1-3 év szakmai tapasztalat (rendezvényszervezés értékesítés terén),
Angol nyelv tárgyalóképes ismerete és használata,
Felsőfokú végzettség, előny a turisztikai irányultság,
Microsoft Office termékek magas szintű ismerete,
Proaktív értékesítői múlt,
Nyitottság az új ismeretek, új folyamatok iránt,
Hideghívásban tapasztalat
Amit ajánlunk
Stabil, biztonságos háttér
Változatos ügyfélkör
Fejlődési lehetőség (szakmailag és emberileg is)
Központi elhelyezkedésű, színvonalas munkakörnyezet
Versenyképes fizetés + cafeteria + bónusz kiegészítéssel
Motiváló, lelkes csapat
Esetenként home office lehetőség
Feladatok
Teljes körű proaktív értékesítése a rendezvényszervezési tevékenységünknek,
Meglévő ügyfeleink körében igényfelkeltés, szolgáltatásunk értékesítése,
Piaci trendek, technológiai lehetőségek figyelése és értékelése,
Potenciális ügyfélkör feltérképezése, megkeresése,
Bemutatkozó anyagok és árajánlatok kidolgozása,
Értékesítési folyamat teljes körű lebonyolítása,
Személyes találkozók szervezése, prezentációk megtartása,
Kommunikáció és nyomon követés a partnerekkel,
Riportok, kimutatások készítése,
Egyéb, az értékesítéshez köthető ad-hoc feladatok ellátása,
Esetenként rendezvényeken való részvétel, ügyfélkapcsolatok ápolása,
Kontakt személyként funkcionálás az értékesítés és a rendezvényszervezés részlegek között
Szükséges nyelvismeret
Angol közép
pozíció típusa Pozíció tipusa Gyakorlati hátteret igénylő pozíció (1-3 év)
szükséges végzettség Szükséges végzettség Felsőfok