SENIOR ART DIRECTOR @UP

Marketing / Média > Grafika, kreatív

Dolgozz velünk meglévő, és frissen a fedélzetre lépett ügyfeleink feladatain, egészíts ki minket tudásoddal és személyiségeddel!
favourite
Cégnév
UP Advertising Kft.
Elvárások
4-6 év ügynökségi tapasztalat.
Mi mindig többet adunk ügyfeleinknek a kötelezően elvártnál, így te se állj meg ott: nem a napi rutin szüli az elképesztő és működő, emlékezetes megoldásokat.
Seniorhoz méltó tudást és magabiztosságot várunk és, hogy tudj együtt rezegni a csapattal.
Amit ajánlunk
Önálló munkavégzés a rád bízott kampányokon
Lehetőség, hogy megmutasd ötleteidet és tudásodat sok iparág változatos márkáin - magyar és nemzetközi piacra is
Szoros együttműködés a digitális platformok és média szakértőiből álló divíziókkal
Fejlődési lehetőség egyre növekvő kreatív csapatunkban
Szuper iroda a Kolosy térnél.
Feladatok
Mozogj otthonosan a digitális és social kampányok világában, de a klasszikus feladatokat is érezd. A rád bízott márkák világát ismerd úgy, mint a tenyeredet.
Márka- és kampánykoncepciók megalkotásában, illetve exekúcióban is számítunk rád.
pozíció típusa Pozíció tipusa Gyakorlati hátteret igénylő pozíció (>3 év)
szükséges végzettség Szükséges végzettség Felsőfok