Archív

FIGYELEM!
Ez a hirdetés már valószínűleg nem aktuális.

Idegenforgalmi értékesítő

Turizmus / Hotel / Vendéglátás > Idegenforgalmi értékesítő

A Haris Travel Club belvárosi irodájába utazási irodai értékesítésben jártas, gyakorlattal rendelkező munkatársat keres.
favourite
Cégnév
Haris Travel Club
Elvárások
- Utazási irodában, értékesítési részlegen szerzett minimum 1 éves tapasztalat
- Jó kommunikációs készség szóban és írásban
- Jó stressz és teherbíró készség
- MS Office legalább felhasználói szintű ismerete
- Alapszintű angol nyelvtudás
- Minimum középfokú szakirányú végzettség
- Jó problémamegoldó képesség
Amit ajánlunk
- Változatos feladatok
- Jó hangulatú csapat
- Versenyképes fizetés
Feladatok
- Ügyfélfogadás, az utasok szóbeli és írásbeli tájékoztatása
- Foglalások, kalkulációk készítése
- Kapcsolattartás a partnerirodákkal
- Adminisztratív feladatok, adatrögzítés
- Házipénztár kezelése
- Számlázás
Előny
- VIP-SYSTEM Online utazási irodai rendszer ismerete
pozíció típusa Pozíció tipusa Gyakorlati hátteret igénylő pozíció (1-3 év)
szükséges végzettség Szükséges végzettség Középfok