Archív

FIGYELEM!
Ez a hirdetés már valószínűleg nem aktuális.

Key Account Manager

Marketing / Média > Értékesítés, account

A Jófogás és a Használtautó.hu ügynökségi értékesítési csapatába Key Account Managert keresünk! Lehet, hogy pont Téged?
favourite
Elvárások
- Ügynökségi média értékesítésben legyen legalább 3 éves szakmai tapasztalatod.
- Rendelkezz aktív, élő kapcsolatrendszerrel.
- Beszélj és írj angolul minimum középfokon.
- Hosszútávon tervezz velünk, mert mi sokáig szeretnénk veled dolgozni.
- Érezd magad jól a mi szuperjófej, fiatal szellemiségű, lendületes csapatunkban.
- Juttatásként egy egész csomagot kapsz: fizetés, bónusz, cafetéria, próbaidő után angol nyelvi képzés, tréningek és AYCM kártya is jár.
- Van az irodában kávé, tea, kóla, gyümölcs, süti napok, pingpong, csocsó és darts.
- Nálunk a legmodernebb eszközökön mutathatod meg, mit tudsz egy díjnyertes XIII. kerületi irodában.
- Ha érdekelnek más területek is, nem szabunk gátat a tudásvágyadnak.
- Fontos számunkra a munka-magánélet egyensúlya.
- Ha kutyatulajdonos vagy, őt is behozhatod magaddal.
- Csatlakozhatsz focicsapatunkhoz vagy borklubunkhoz is.
- Ha már elég ideje dolgozol velünk, munkavállalói programunkban még több juttatás illet majd meg téged.
Feladatok
- Médiaügynökségi ügyfélkör teljes körű kezelése.
- Az értékesítési csapat tagjaként a Schibsted portfólió magas szintű ismerete, értékesítési tanácsadás nyújtása partnerek részére.
- Rendszeres kapcsolattartás az ügynökségi médiatervezőkkel és az ügynökség ügyfeleivel.
- Ügyfél-elégedettség biztosítása magas színvonalon.
- Árbevétel maximalizálása.
- Ügyféligények folyamatos nyomon követése.
- Részvétel a folyamatos fejlesztésében.
pozíció típusa Pozíció tipusa Gyakorlati hátteret igénylő pozíció (>3 év)
szükséges végzettség Szükséges végzettség Középfok