Account directort keresünk!

Marketing / Média > Értékesítés, account

Integrált marketingkommunikációs ügynökség account directort keres.
favourite
Cégnév
Clair & Curtis
Elvárások
Releváns reklámügynökségi tapasztalattal bíró account directort keresünk 10-12 fős account csapat vezetésére.

Ha rendelkezel legalább 5 év reklámügynökségi tapasztalattal, szívesen mentorálnál junior kollégákat, örömmel bevezetnél hatékony folyamatokat és bírod a strapát, akkor jelentkezz hozzánk minél hamarabb!
Feladatok
People management, account management, projekt management
pozíció típusa Pozíció tipusa Gyakorlati hátteret igénylő pozíció (>3 év)
szükséges végzettség Szükséges végzettség Felsőfok