TELEPÍTETT IDEGENVEZETŐI ÁLLÁS GÖRÖG ÉS TÖRÖK TERÜLETRE

Turizmus / Hotel / Vendéglátás > Egyéb

Magyarország piacvezető buszos utazási irodája keres nyári szezonra energikus munkatársakat.
favourite
Cégnév
GRAND TOURS 2000 UTAZÁSI IRODA
Elvárások
 tárgyalóképes angol nyelvtudás,
 terhelhetőség, nagy munkabírás, önálló munkavégzésre való képesség és igény,
 kreativitás, gyors problémamegoldó képesség,
 ápolt megjelenés,
 megbízhatóság, kezdeményezőkészség, pozitív gondolkodás, rugalmasság, nyitottság,
 erős alkalmazkodási készség, támogató attitűd,
 számítógépes ismeretek.
Amit ajánlunk
 versenyképes jövedelem,
 stabil háttér,
 családias környezet,
 dinamikus, lendületes csapat,
 előrelépési lehetőség.
Feladatok
 utasok fogadása, elhelyezése,
 utasok teljes körű tájékoztatása, kiszolgálása 4-5 hónapig,
 partnerekkel való kapcsolattartás
 adminisztratív feladatok ellátása.
Előny
 idegenvezetői tapasztalat,
 görög/török nyelvismeret,
 B kategóriás jogosítvány.
Szükséges nyelvismeret
Angol közép
Egyéb megjegyzés
Szakmai tapasztalattal rendelkezők és pályakezdők jelentkezését is várjuk!
Jelentkezési határidő: 2019.április 15-ig.
pozíció típusa Pozíció tipusa Gyakorlati hátteret igénylő pozíció (1-3 év)
szükséges végzettség Szükséges végzettség Középfok
munkavégzés helye Munkavégzés helye Külföld