Account Manager

Marketing / Média > Értékesítés, account

A Grund Kommunikációs Kft. account managert keres!
favourite
Teljes szöveg
A Grund account managert keres!

Elvárások:
- minimum 5 év reklámügynökségi tapasztalat
- precizitás, önállóság, gyorsaság, nagy munkabírás
- kezdeményező készség
- lojalitás
- szakmai elhivatottság (mindannyian jobban járunk, ha valóban érdekel, amit csinálsz)

Amit mi ajánlunk:
- jó fizetés, sok munka
- színes és érdekes projektek
- a szakmai fejlődés lehetősége egy különleges kreatív műhelyben
- kitűnő munkakörülmények

FONTOS! Tervezz hosszú távra, de legalább három évre!
pozíció típusa Pozíció tipusa Gyakorlati hátteret igénylő pozíció (>3 év)
szükséges végzettség Szükséges végzettség Felsőfok