Archív

FIGYELEM!
Ez a hirdetés már valószínűleg nem aktuális.

kereskedelmi asszisztens

Marketing / Média > Médiatervezés, -vásárlás

A Pannon Outdoor Group pályázatot hirdet kereskedelmi asszisztens pozíció betöltésére.
favourite
Elvárások
- felelősségteljes munkavégzés, precizitás
- gyakorlott, biztos ismerete az Office programoknak
(Word, Excel, PowerPoint)
Amit ajánlunk
- változatos, felelősségteljes munkakör
- szakmai fejlődési lehetőség
- dinamikus, fiatalos csapat
Feladatok
- teljes körűen felel a közterületi reklámkampányok lebonyolításához szükséges előkészületekért
- egyezteti a szükséges megrendeléseket, szerződéseket az adott partnerrel
- elősegíti és közreműködik a reklámfelületek médiavásárlásában
- koordinálja a kampányok teljes körű lebonyolítását az alvállalkozókkal
- ellátja a szükséges adminisztrációs feladatokat (pl. számlázás előkészítése)

Egyéb megjegyzés
Munkavégzés helye: XI. ker., Tóváros Lakópark
pozíció típusa Pozíció tipusa Pályakezdő pozíció
szükséges végzettség Szükséges végzettség Középfok