Archív

FIGYELEM!
Ez a hirdetés már valószínűleg nem aktuális.

Integrált médiatervező

Marketing / Média > Médiatervezés, -vásárlás

Szívesen foglalkoznál nagy márkák kampányainak teljes körű tervezésével egy integrált kommunikációs ügynökségnél? Jelentkezz hozzánk!
favourite
Cégnév
Café Communications Kft.
Elvárások
Te vagy az ideális jelölt számunkra, ha:

- Rendelkezel legalább 3 év integrált médiatervezői tapasztalattal (tv, offline, online egyaránt);
- Számodra is fontos, hogy szoros partneri együttműködést alakíthass ki az ügyfeleiddel;
- Analitikus és stratégiai gondolkodásmód jellemez.
- Nálunk egy sokszínű, elkötelezett csapat tagja lehetsz. Az évfordulókat és a szülinapokat is közösen ünnepeljük meg;
- A Café College-on mindig tanulhatsz valami újat;
- Jó idő esetén akár a kertben is dolgozhatsz, borús napokra pedig van egy saját belső „kávézónk” professzionális kávégéppel és sörcsappal.
Feladatok
- Folyamatos szakmai kapcsolattartás média partnerekkel, társügynökségekkel;
- Médiakutatások, médiatervek, kampányok, teljes körű menedzselése a tervezéstől a megvalósításig;
- A kampányok teljesülésének monitorozása, értékelése és elemzése.
Szükséges nyelvismeret
Angol közép
pozíció típusa Pozíció tipusa Gyakorlati hátteret igénylő pozíció (>3 év)
szükséges végzettség Szükséges végzettség Egyéb