Archív

FIGYELEM!
Ez a hirdetés már valószínűleg nem aktuális.

MICE ÉLMÉNYSZERVEZŐ KOLLÉGÁT KERESÜNK

Turizmus / Hotel / Vendéglátás > Egyéb

A magyar turisztikai piacon egyedülálló koncepcióval rendelkező budapestUNDERGUIDE DMC új, MICE élményszervező kollégáját keresi belvárosi irodájába.
favourite
Cégnév
budapestUNDERGUIDE
Elvárások
TÉGED KERESÜNK, HA:
Kiemelkedő és magabiztos angol nyelvű kommunikáció
A mindennapi feladatokat támogató szoftverek ismerete
Kreatív, ugyanakkor precíz személyiség
Kiváló problémamegoldó készség
Vendég- és szervízközpontú látásmód
További előnyt jelent a turisztikai tapasztalat és egy plusz idegennyelv használata
Amit ajánlunk
AMIT KÍNÁLUNK:
Kiemelkedően kreatív, baráti munkakörnyezet
Rengeteg lehetőséget a szakmai fejlődésre
Kiemelkedő nemzetközi ügyfeleket
Kihívásokkal teli, fantáziadús projekteket
Versenyképes fizetést
Feladatok
A FELADATOK, AMIK RÁD VÁRNAK
Saját fejlesztésű MICE és Tailor-Made-Travel termékeink értékesítése
Személyre szabott ajánlatok összeállítása
Rendezvények, események és utazások tervezése, helyszíni lebonyolítása, utóéletének követése
Kapcsolattartás beszállítóinkkal, partnereinkkel
Kreatív, új termékek fejlesztése
Egyéb megjegyzés
A Magyar Turisztikai Ügynökség kiemelt partnereként több mint 10 éve meghatározó trendszetterei vagyunk a magyar turisztikai szektornak személyre szabott, a lokális vérkeringésbe betekintést engedő, meglepő és eredeti programjainkkal.
Tevékenységünk három fő pilléren alapszik: kiemelkedő minőségű MICE termékeket fejlesztünk külföldi cégeknek, travel & leisure programokat alkotunk külföldi ügyfeleknek és magánszemélyeknek, valamint rendezvények, városi és csapatépítő programok, meeting és utazási termékek megálmodásán és megvalósításán dolgozunk belföldön a hazai ügyfelekkel.
Tudj meg többet leendő kollégáidról ide kattintva: http://underguide.com/
pozíció típusa Pozíció tipusa Gyakorlati hátteret igénylő pozíció (1-3 év)
szükséges végzettség Szükséges végzettség Felsőfok