Archív

FIGYELEM!
Ez a hirdetés már valószínűleg nem aktuális.

Senior PR Manager

Marketing / Média > Tanácsadás, PR

1080pR Solution Kft. keres PR szakembert.
favourite
Teljes szöveg
A 1080p Reklámügynökség csoport tagjaként frissen alakult, de már is számos ügyfélmegbízást elnyert 1080pR Solution Kft. épülő csapatába keres PR szakembert. Hiszünk a tudásmegosztás, az inspiratív környezet és a barátságos társaság erejében, gyere és csatlakozz hozzánk!

Elvárások:
- 2-4 év PR ügynökségi tapasztalat
- kiváló kommunikációs- és íráskészség
- proaktív, magas szintű ügyfélmenedzsment
- kiterjedt aktív sajtókapcsolati rendszer
- tapasztalat sajtóanyagok, kommunikációs koncepciók, prezentációk összeállításában
- tárgyalóképes angol nyelvtudás szóban és írásban
- az aktuális kommunikációs és digitális trendek követése

Amit ajánlunk:
- budai hegyek közelsége
- kutyabarát iroda
- rugalmasság, jó csapat
- versenyképes fizetés
- szakmai rendezvények és egyéb úri mulatságok

Feladatok:
- napi ügyfélmenedzsment
- stratégia tervezés és prezentálás
- integrált kampányok megtervezésében és kivitelezésében való részvétel
- kapcsolattartás a sajtó képviselőivel

pozíció típusa Pozíció tipusa Gyakorlati hátteret igénylő pozíció (>3 év)
szükséges végzettség Szükséges végzettség Felsőfok