Digital account director

Marketing / Média > Egyéb

Digital account directort keres az ACG Reklámügynökség fiatalos, dinamikus account csapat vezetésére.
favourite
Teljes szöveg
Elvárások:
• 5 év iparági tapasztalat
• 2 év vezetői tapasztalat
• Webes/IT projekt menedzsmentben szerzett tapasztalat
• Mérési metodológiák alapos ismerete
• Webes hirdetési trendek követése
• Önálló ügyfélkezelés, angol nyelven is
Feladatok:
• Digitál account csapat vezetése
• Fejlesztési projektek vezetése és támogatása a digital accountok
segítségével
• Lead kvalifikáció és sales támogatás
• Prezentációk, előadások, oktatások megtartása magyar és angol
nyelven
• Data projektek menedzsmentje és támogatása
Amit nyújtunk:
• Barátságos munkahely és közeg
• Díjnyertes munkakörnyezet a Margit-híd budai hídfőjénél
• Tapasztalathoz méltó kihívások
• Fejlődési lehetőség
pozíció típusa Pozíció tipusa Gyakorlati hátteret igénylő pozíció (>3 év)
szükséges végzettség Szükséges végzettség Felsőfok