Junior Digital Executive

Marketing / Média > Médiatervezés, -vásárlás

Digitális innováció. Közösségi média. Projektmenedzsment. Influencer együttműködés. Belevágnál? Jelentkezz hozzánk!
favourite
Elvárások
• 1-2 éves online médiavásárlási / médiatervezési tapasztalattal rendelkezel
• Van affinitásod a digitális megoldásokra, megvan benned a belső motiváció és ambíció a fejlődésre
• Felsőfokú végzettséged van, és minimum középfokon beszélsz angolul
• Pontos vagy és precíz, az adminisztratív feladatok elvégzésekor is
• Terhelhető vagy, kiveszed a részed a csapatra háruló feladatokból
• Önállóan tudod kezelni a párhuzamosan futó feladataidat
Amit ajánlunk
• Szakmai fejlődési- és nyelvtanulási lehetőség
• Inspiráló közeg, támogató csapat
• Nemzetközi ügynökségi háttér
Feladatok
• Online kampányok tervezése és projektmenedzsmentje, főként display, PPC és social media csatornák bevonásával
• Online kampányok stratégiai tervezésében való részvétel
• Ügyfelekkel és online kiadókkal való napi szintű kapcsolattartás
• Online médiavásárlás
• Kampányoptimalizáció, az eredmények felügyelete és folyamatos javítása
• A kampányok teljesülésének értékelése, riportálása, ad-hoc riportok elkészítése
Előny
• PPC rendszerek ismerete (Facebook és Google Ads)
• Adszerver ismeret (Gemius DirectEffect)
pozíció típusa Pozíció tipusa Gyakorlati hátteret igénylő pozíció (1-3 év)
szükséges végzettség Szükséges végzettség Felsőfok