Márka kommunikációs senior szakértő

Marketing / Média > Egyéb

A Café Reklám Zrt. márka kommunikációs senior szakértő munkatársat keres banki ügyfele feladatainak ellátására.
favourite
Cégnév
Café Reklám Zrt.
Elvárások
• Felsőfokú gazdasági és/vagy marketing szakirányú végzettség;
• Reklámügynökségnél vagy ügyféloldalon, hasonló pozícióban szerzett minimum 2 éves szakmai tapasztalat;
• Tárgyalóképes, aktív angol nyelvtudás;
• Kiváló együttműködési készség, csapatmunka, projekt jellegű működés támogatása;
• Kreatív problémamegoldó képesség;
• Önállóság, proaktivitás;
• Pontosság, precizitás.
Amit ajánlunk
• Modern irodai környezet;
• Innovatív és inspiráló feladatok, folyamatos fejlődési, továbbképzési lehetőség.
Feladatok
• Digitális márka kommunikációs aktivitások teljes körű menedzsmentje brieftől a visszamérésig;
• Social media tartalom menedzsment;
• Együttműködés ügynökségekkel (reklám, social, rendezvény, média, UX/UI) és házon belüli társterületekkel;
• Arculati guide-ok alapján ellenőrzési és véleményezési feladatok ellátása angol és magyar nyelven egyaránt.
Előny
• Social Media menedzsment tapasztalat;
• Design orientált látásmód.
Szükséges nyelvismeret
Angol közép
pozíció típusa Pozíció tipusa Gyakorlati hátteret igénylő pozíció (1-3 év)
szükséges végzettség Szükséges végzettség Felsőfok