Légy a DTP mesterünk!

Marketing / Média > Grafika, kreatív

Ha elég pontosnak tartod magad printek véglegesítésében, kiadványszerkesztésben, és az online anyagok mutációja sem fog ki rajtad, akkor beszéljünk!
favourite
Cégnév
HPS
Elvárások
• Legalább 3 éves DTP tapasztalat
• Magas szintű InDesign, Acrobat/Distiller, Illustrator, Photoshop ismeret
• Nyomdai és repro folyamatok ismerete
• Tipográfiai ismeretek
• Alapszintű angol nyelvtudás
• Jó esztétikai érzék
• Kiválóságra való törekvés, pontos munkavégzés
Amit ajánlunk
• Izgalmas projektek, változatos ügyfelek
• Hosszú távú karrierlehetőség, fenntartható munkakörülmények
• Folyamatos lehetőség a fejlődésre
• Versenyképes fizu
• Fiatal csapat
• Szakmai képzések
Feladatok
• Offline és online kreatív anyagok szerkesztése, formázása
• Minden, ami kiadványszerkesztés
• Látványtervekből nyomdakész anyagok, csomagolástervek készítése
• A nyomdai anyagok olvashatóságának, színhelyességének és esztétikájának felügyelete
• Oldalbeállítás, képátméretezés, fotóeditálás
Előny
• Reklámügynökségi tapasztalat
• 3D tervezésben szerzett tapasztalat
pozíció típusa Pozíció tipusa Gyakorlati hátteret igénylő pozíció (>3 év)
szükséges végzettség Szükséges végzettség Középfok