Digitális marketingmegoldások szakértő

Marketing / Média > Marketing és projectmanagement, üzletfejlesztés

Szeretnél egy dinamikusan fejlődő energetikai vállalatnál dolgozni, ahol a jövőt építjük?
favourite
Cégnév
E.ON Hungária Zrt.
Elvárások
• Felsőfokú végzettség
• Minimum 5 éves releváns online marketing tapasztalat
• Tárgyalóképes angol nyelvtudás szóban és írásban
• Magas szintű szakmai ismeretek online marketing eszközök terén
• Google Analytics; Sale Force, Google - see, think, do care marketing model ismerete
• Kiváló kapcsolatteremtő és koordináló képesség
• Projekt management tapasztalat előny
• Csapatjátékosság
• Proaktivítás
• Trendek ismerete, naprakész tudás

Határozott időre, 2021. februárjáig kínálunk lehetőséget.
Feladatok
• Új digitális marketing megoldások bevezetése
• Cégszintű projektek digitális marketing támogatása
• Digitális kampányok menedzselése
• Analitikák, költésgelemzések készítése, optimalizálás
• Digitális felületeken az E.ON-t érintő közösségi kommunikációk követése, az információk becsatornázása a vállalat érintett területeire
• Különböző online marketing szoftverek használatával a digitális csatornák hatékonyságának javítása
• Content marketing stratégia kialakítása
• On-site SEO optimalizálás
Szükséges nyelvismeret
Angol felső
pozíció típusa Pozíció tipusa Gyakorlati hátteret igénylő pozíció (>3 év)
szükséges végzettség Szükséges végzettség Felsőfok