Archív

FIGYELEM!
Ez a hirdetés már valószínűleg nem aktuális.

Operatőr - Vágó

Marketing / Média > TV, rádió, kábel szerkesztés

A Lapcom Zrt. Magyarország folyamatosan fejlődő, meghatározó médiavállalata stratégiai digitális csapatába Budapestre munkatársat keres.
favourite
Elvárások
- önálló munkavégzés
- vágó programok gyakorlott kezelése
- kreatív látásmód
- képi és zenei anyagok gyakorlott illesztése
- gyors és önálló helyzetfelismerés
Feladatok
- kül-, és beltéri videó felvételek és vágóképek készítése, hanganyagok rögzítése, magabiztos eszközhasználat (kamera, egyéb mobileszközök és technikák)
- nyers videóanyag vágása
- videós anyag szerkesztése
- fotós képanyagok készítése
- Adobe Premier Pro, Final Cut Pro vagy egyéb vágó szoftver magas szintű ismerete
- animációs szoftverek ismerete (AfterEffects vagy Motion5)
Előny
- médiában és/vagy rendezvényeken szerzett tapasztalat
- világítástechnikai ismeretek
- saját gép másodlagos használata
- jogosítvány
pozíció típusa Pozíció tipusa Gyakorlati hátteret igénylő pozíció (1-3 év)
szükséges végzettség Szükséges végzettség Középfok