JUNIOR SZÖVEGÍRÓT KERESÜNK!

Marketing / Média > Egyéb

A Bistro Reklám keresi új csapattagját, aki a kreatív hub egyik ötletembereként segít ATL, BTL stratégiák kiagyalásában, és a kapcsolódó szövegírásban
favourite
Elvárások
- Minimum 2 éves szövegírói tapasztalat marketingkommunikáció területén
- Ötletelőgép üzemmód
- Képzelőerő, koncepcionális látásmód
- Tudd, mit jelen „briefen lenni”
- Tudj csapatban dolgozni és elfogadni, hogy a másiknak is lehet jó ötlete
- Lelkesedés, lelkesedés, lelkesedés!
Amit ajánlunk
- Versenyképes jövedelem.
- Főnökök helyett nálunk csapatvezetőkkel találkozhatsz
- Hedonista ügyfelek és még hedonistább kollegák
- Modern munkakörnyezet
Feladatok
- Brief-ek értelmezése, kreatív koncepciók alkotása és megvalósítás kitalálása
- Reklámszövegírás, prezentációk készítése, stratégiai és alkalmanként social media tarta-lom gyártása
Előny
Előnyből indulsz, ha:
- Reklámügynökségnél is dolgoztál már
- Beszélsz és írsz is angolul
- Fel tudsz pörögni, de ha kell, előcsalogatod a maximalista énedet és napokig is képes vagy egyetlen dolgon agyalni a tökéletes megoldásért
pozíció típusa Pozíció tipusa Gyakorlati hátteret igénylő pozíció (1-3 év)
szükséges végzettség Szükséges végzettség Egyéb