Utazásszervező - Budapest, III. kerület

Turizmus / Hotel / Vendéglátás > Idegenforgalmi értékesítő

Egzotikus utazások szervezésével foglalkozó, több mint 10 éves, IATA irodánk utazásszervező kollégát keres a III. kerületbe.
favourite
Cégnév
Araamu Travel Utazási Iroda
Elvárások
- legalább középfokú angol nyelvismeret,
- idegenforgalmi végzettség,
- utazási irodában szerzett több éves tapasztalat,
- terhelhetőség, magabiztosság, jó probléma megoldó képesség és precizitás.
- jó munkaidő (hétfő-péntek: 9:00-17:00, hétvégék szabadok),
- egzotikus study tour-okon való részvételi lehetőség,
- kellemes munkakörülmények,
- fejlődési lehetőség.
Feladatok
- utasokkal való kapcsolattartás, ajánlat készítés, foglalások, szerződések készítése,
- partnerekkel való kapcsolattartás.
Előny
- német nyelv ismerete,
- repülőjegyes vizsga (AMADEUS),
- egzotikus úti célok ismerete, esetleg személyes tapasztalat alapján is.
Szükséges nyelvismeret
Angol közép
pozíció típusa Pozíció tipusa Gyakorlati hátteret igénylő pozíció (>3 év)
szükséges végzettség Szükséges végzettség Szakképesítés