HÁLÓZATI ÉRTÉKESÍTÉSI VEZETŐ

Turizmus / Hotel / Vendéglátás > Idegenforgalmi területi vezető

A Kartago Tours Zrt. hálózati értékesítési vezető munkakörbe keresi új munkatársát.
favourite
Cégnév
Kartago Tours Zrt.
Elvárások
- utazási irodai értékesítési területen szerzett legalább 3 éves tapasztalat

- középfokú angol nyelvtudás

- erős felhasználói szintű informatikai ismeretek

- B kategóriás jogosítvány, utazási hajlandóság

- kiváló kommunikációs, és problémamegoldó képesség

- ügyfélbarát szemlélet, nyitott, pozitív személyiség
Amit ajánlunk
- nemzetközi környezet, stabil külföldi háttér

- határozatlan idejű munkaszerződés

- versenyképes juttatási csomag (eseti cégautó használat, mobiltelefon, laptop)
Feladatok
- A Kartago Tours saját irodahálózatának koordinálása, értékesítési eredményeinek növelése

- Értékesítő csapat motiválása, fejlesztése, továbbképzése, hatékonyság növelése

- Szerződéskötés, kapcsolattartás szolgáltató partnerekkel

- Viszonteladói tevékenység teljeskörű felügyelete és adminisztrációja

- Statisztikák, riportok készítése és elemzése

- Szakmai rendezvények, értékesítési tréningek szervezése és lebonyolítása
Szükséges nyelvismeret
Angol közép
Egyéb megjegyzés
Pontos, jó kommunikációs készségű, ügyfélközpontú szemlélettel rendelkező munkatársak jelentkezését várjuk.
Fényképes önéletrajzokat motivációs levéllel és fizetési igény megjelöléssel az alábbi elérhetőségekre kérünk

pozíció típusa Pozíció tipusa Gyakorlati hátteret igénylő pozíció (>3 év)
szükséges végzettség Szükséges végzettség Középfok