Executive Housekeeper pozícióba munkatársat keres a Sofitel Budapest Chain Bridge

Turizmus / Hotel / Vendéglátás > Egyéb

A Sofitel Budapest Chain Bridge keresi leendő munkatársát Executive Housekeeper munkakörben.
favourite
Cégnév
SOF-11SB OperatingCo Kft (Sofitel Budapest Chain Bridge)
Elvárások
Vendég- és minőségközpontúság
Etikus magatartás
Kiváló vezetői, irányítói készség
Kitűnő szervezőkészség, határozottság, következetesség
Kezdeményezőkészség, fogékonyság az új módszerek, eljárások iránt
Jó költséggazdálkodási képesség
Hatékonyság és jó problémamegoldó képesség
Kiváló kommunikációs készség
Tárgyalóképes angol nyelvtudás
3 év szállodai üzemeltetési gyakorlat, ezen belül 2 éves vezetői gyakorlat
Amit ajánlunk
Vonzó fizetés és juttatási csomag, valamint képzések.
Szállodai vezetői csapatának fontos része a pozíció
Feladatok
Az Executive Housekeeper felelős a szállodai szobák és vendégterek tisztántartásán túl a mosoda írányításáért.
Felelős a vendégek elégedettségéért, a vendég észrevételek hatékony kezeléséért, és mindig szem előtt tartja a magas minőségi elvárásokat.
Csapatának egyértelműen megfogalmazza a célokat, hatékonyan kommunikál velük, együttmüködő, valamint kidolgozza és folyamatosan biztosítja képzésüket.
Szükséges nyelvismeret
Angol felső
Amennyiben jelentkezne az általunk meghirdetett pozícióra, kérjük a megadott email címre csatolja magyar és angol nyelvű önéletrajzát!
pozíció típusa Pozíció tipusa Gyakorlati hátteret igénylő pozíció (1-3 év)
szükséges végzettség Szükséges végzettség Felsőfok