PPC Specialist

Marketing / Média > Médiatervezés, -vásárlás

Tapasztalt vagy AdWords és Facebook kampányok menedzselésében? Érdeklődsz az analitika, tag management, programozás iránt? Jelentkezz!
favourite
Teljes szöveg
Feladataid lesznek:
•PPC kampányok menedzselése (Google: Search, GDN, Gmail Ad, Video, Facebook & Instagram, App kampányok)
1. Tervezés:
1.1 Ügyfél brief alapján stratégiai és/vagy taktikai tervek készítése
1.2 Javaslatok hirdetési formákra, célzásra, büdzsére, KPI-okra stb.
2. Megvalósítás & optimalizálás:
2.1 Kampányok technikai előkészítése (remarketing, konverziók, eventek beállítása és tesztelése)
2.2 Kulcsszókutatás, szövegírás, A/B tesztek előkészítése és felügyelete
2.3 Search term negatívozás, új kulcsszavak és szövegek felvitele
3. Riport készítés:
3.1 Ügyfél igény szerint hóközi, hóvégi, negyedéves riportok, postbuy-ok készítése és prezentálása
•Kapcsolattartás az ügyfelekkel magyarul és angolul

Elvárás:
•1-3 év releváns szakmai tapasztalat (Google Ads & Facebook PPC kampány menedzsment)
•Google Ads minősítések (Search, Display, Video, Mobil)
•Google Analytics ismerete
•Magas szintű Excel és AdWords Editor ismeret
•Tárgyalóképes angol nyelvtudás

Előny:
•Google Analytics, Facebook Blueprint, Bing Ads minősítés
•Google Tag Manager, Google Data Studio, Bing Ads Editor ismerete
•DoubleClick Campaign Manager, DoubleClick Search tapasztalat
•HTML, CSS alapok ismerete (HTML5, Gmail hirdetések gyors javításához)

Amit ajánlunk:
•Versenyképes fizetés és juttatások
•Olyan ügyfeleken dolgozhatsz, mint Jófogás, Dyson, Sanofi, Ferrero, Volvo.
•Szakmai fejlődési és nyelvtanulási lehetőség

Weboldalunk aktuális pozícióinkkal: http://www.mindshareworld.com/hungary/jobsnew
pozíció típusa Pozíció tipusa Gyakorlati hátteret igénylő pozíció (1-3 év)
szükséges végzettség Szükséges végzettség Felsőfok