Archív

FIGYELEM!
Ez a hirdetés már valószínűleg nem aktuális.

Study abroad tanácsadó

Turizmus / Hotel / Vendéglátás > Ügyfélszolgálati munkatárs

A 20 éves múlttal rendelkező Oxford Oktatási Központ keres nyelvi utaztatási területre konzultánst.
favourite
Cégnév
Oxford Oktatási Központ
Elvárások
felsőfokú végzettség, biztos angol nyelvtudás, nagyon kedves és türelmes személyiség.
Feladatok
• oktatási szolgáltatás értékesítése
• meglévő üzletág menedzselése, új szolgáltatások indítása, potenciális vevőkör felkutatása és megszerzése
• ajánlatok kidolgozása
• adminisztráció elvégzése, ügyfélkezelés
• külföldi partnerekkel folyamatos kapcsolattartás
Szükséges nyelvismeret
Angol felső
pozíció típusa Pozíció tipusa Gyakorlati hátteret igénylő pozíció (>3 év)
szükséges végzettség Szükséges végzettség Felsőfok