Archív

FIGYELEM!
Ez a hirdetés már valószínűleg nem aktuális.

Back Office Munkatárs

Turizmus / Hotel / Vendéglátás > Egyéb

A Taurus Reisen Utazási Iroda azonnali kezdéssel Back Office munkatársat keres.
favourite
Cégnév
Taurus Reisen Utazási Iroda
Elvárások
- Legalább középfokú végzettség.
- Társalgási szintű angol nyelvtudás.
Feladatok
- Árkalkulációk, speciális árajánlatok készítése.
- Az iroda foglalási rendszerének és honlapjának felhasználói szintű kezelése.
- Konkurencia-elemzés.
- Eladási stopok beállítása a foglalási rendszerben.
- Árualap feltöltése a foglalási rendszerbe.
- Beérkező számlák ellenőrzése és jogosítása a pénzügy felé.
Előny
- Utazási irodában szerzett szakmai tapasztalat.
Szükséges nyelvismeret
Angol közép
pozíció típusa Pozíció tipusa Gyakorlati hátteret igénylő pozíció (1-3 év)
szükséges végzettség Szükséges végzettség Középfok