Archív

FIGYELEM!
Ez a hirdetés már valószínűleg nem aktuális.

PPC Specialista (Google/Social)

Marketing / Média > Internet / multimédia / IT

A Lapcom Zrt. Magyarország folyamatosan fejlődő meghatározó médiavállalata stratégiai digitális fejlesztési csapatában munkatársat keres.
favourite
Elvárások
Hirdetési rendszerek ismerete és készség szintű kezelése: Adwords, Facebook, stb.
Amit ajánlunk
Versenyképes jövedelem
Csapatmunka
Felelősségteljes, dinamikus munkakör
Tréningek, szakmai továbbképzések
Biztos nagyvállalati háttér, kiváló munkakörülmények
Feladatok
Az online felületek optimalizálása (SEO), folyamatos vizsgálat és javaslattétel a fejlesztésre.
A közösségi menedzserekkel közösen és a tartalom marketing menedzserének riportolva, a tartalom és a szolgáltatások passzív és aktív optimalizálása.
Kampányok tervezése (PPC) és menedzsmentje.
pozíció típusa Pozíció tipusa Gyakorlati hátteret igénylő pozíció (1-3 év)
szükséges végzettség Szükséges végzettség Középfok