Archív

FIGYELEM!
Ez a hirdetés már valószínűleg nem aktuális.

Közösségi Média Menedzser

Marketing / Média > Internet / multimédia / IT

A Lapcom Zrt. Magyarország folyamatosan fejlődő meghatározó médiavállalata stratégiai digitális fejlesztési csapatába munkatársakat keres.
favourite
Elvárások
Erős kép- és videó szerkesztői tapasztalat
Márka menedzsment
SEO/SMO háttér
Riporting tapasztalat
Amit ajánlunk
Stabil jövedelem
Csapatmunka
Felelősségteljes, dinamikus munkakör
Tréningek, szakmai továbbképzések
Biztos nagyvállalati háttér, kiváló munkakörülmények
Feladatok
Közösségi oldalak felépítése, menedzsmentje
Közösségek napi szintű kezelése (minden csatornán)
A szerkesztőségekkel együttműködve a tartalom előállítás és publikálás támogatása
Tartalom előállítás kreatív támogatása
Egyéb megjegyzés
Közösségi felületek kezelésével, azok fejlesztésével foglalkozó szakértők jelentkezését várjuk Győrben, Szegeden, Budapesten.
pozíció típusa Pozíció tipusa Gyakorlati hátteret igénylő pozíció (1-3 év)
szükséges végzettség Szükséges végzettség Középfok