Archív

FIGYELEM!
Ez a hirdetés már valószínűleg nem aktuális.

Kreatív igazgatót keresünk

Marketing / Média > Grafika, kreatív

Kreativitásod nem ismer határokat? Jól tervezel? Képes vagy csapatot elvezetni? Ha igen, köztünk a helyed!
favourite
Cégnév
Silberstein and Partners
Elvárások
Angol: alap, hogy tudsz. Tervezés: fontos, hogy érdekes és jó látásmódod legyen. Gyártás: ott derül ki minden, ezért ismerned kell a folyamatokat! Ügyfelek: szót kell velük értened.
Amit ajánlunk
Növekvő ügyfélkör. Szép feladatok. Magas fizetés.
Feladatok
• legyél a kreatív csapat vezetője
• kiállítási és rendezvény dekorációk, installációk tervezése (akár 3D formában is)
• tudj együttműködni kivitelezőkkel
• tarts határidőket, tudj árazni
• ismerd a katalógus, illetve egyéb, reklám, marketing anyagok gyártását
pozíció típusa Pozíció tipusa Vezetői pozíció
szükséges végzettség Szükséges végzettség Alapfok