Archív

FIGYELEM!
Ez a hirdetés már valószínűleg nem aktuális.

PPC specialista

Marketing / Média > Médiatervezés, -vásárlás

A világ legnagyobb kommunikációs ügynökség hálózatának tagja (WPP) a Team Red Media integrált ügynökségi modelljébe keresi.
favourite
Teljes szöveg
Téged keresünk, amennyiben:
• 1-2 éves tapasztalatod van PPC területen
• kipipálva a Google Adwords minősített vizsgád
• jól ismered és használod a Facebook business managert és a Google Analytics-et
• folyamatosan követed és ismered a legújabb keresési trendeket
• angol nyelvtudásod írásban és szóban is legalább társalgási szinten van
• magabiztosan használod a Microsoft Excel programot

Feladatok:
• PPC kampányok (Google, Facebook, Bing, Twitter) tervezése, menedzselése, optimalizálása, elemzése, szövegírás
• Google Tag Managementen keresztül történő kódbeépítés
• kapcsolattartás az ügyfelekkel

Amit kínálunk:
• folyamatos fejlődési lehetőség
• korrekt fizetés és juttatás csomag
• fiatalos, lendületes csapat
• nemzetközi, kutyabarát munkakörnyezet
• egyre bővülő ügyfél portfólió

pozíció típusa Pozíció tipusa Gyakorlati hátteret igénylő pozíció (1-3 év)
szükséges végzettség Szükséges végzettség Középfok