Archív

FIGYELEM!
Ez a hirdetés már valószínűleg nem aktuális.

Értékesítési és marketing asszisztens

Marketing / Média > Marketing asszisztens

A Kreatív Magazin kiadója értékesítési és marketing asszisztenst keres.
favourite
Elvárások
• Haladó felhasználói szintű számítógépes ismeretek, kiemelten MS office kompetencia
• Kiemelkedően precíz személyiség
• Gyors és határozott problémamegoldó képesség
• Párhuzamos feladatok menedzselésére való képesség
• Hasonló területen szerzett minimum egy éves tapasztalat előnyt jelent
• Erős társalgási szintű angol nyelvtudás előnyt jelent
Teljes szöveg
Gyere hozzánk dolgozni, ha olyan személyiség vagy, aki egy változatos feladatkörben a megkerülhetetlen és mindent tudó koordinátor szerepét szívesen töltené be fiatal csapatunkban.

Fiatal, jó kedélyű csapatban való munka lehetősége
• Stabil megbízható kiadói háttér
• Versenyképes jövedelem
• Kellemes, budai környezet
pozíció típusa Pozíció tipusa Gyakorlati hátteret igénylő pozíció (1-3 év)
szükséges végzettség Szükséges végzettség Középfok