Archív

FIGYELEM!
Ez a hirdetés már valószínűleg nem aktuális.

Grafikust keresünk!

Marketing / Média > Grafika, kreatív

Grafikust keresünk a York Communication Kft. csapatába.
favourite
Elvárások
• minimum 3 éves szakmai tapasztalat,
• Adobe (Indesign, Photoshop, Illustrator) ismerete,
• logó- és arculattervezési tapasztalat,
• nyomdai tapasztalat,
• precíz, felelősségteljes, önálló munkavégzés,
• gyorsaság.
Feladatok
• offline/online felületre tervezés és kivitelezés,
• kiadványok, reklámanyagok tervezése,
• logó- és arculattervezés,
• responsive oldalak, weboldalak, webshopok grafikai tervezése.
Előny
• tipográfiai ismeretek,
• web- és webshop tervezésben való jártasság.
pozíció típusa Pozíció tipusa Gyakorlati hátteret igénylő pozíció (>3 év)
szükséges végzettség Szükséges végzettség Felsőfok