Archív

FIGYELEM!
Ez a hirdetés már valószínűleg nem aktuális.

Hello Grafikus vagy?

Marketing / Média > Grafika, kreatív

Budapesti, BTL marketing ügynökségünkbe keressük grafikusunkat!
favourite
Teljes szöveg
Feladatok:
• meglévő brandekhez kapcsolódó kreatív tervezés
• projektek vizuális tervezése, előkészítése

Ami kell:
• Ps, Id és Ai
• feladatok határidőre való elkészítése
• egyéni látásmód,
• szakmai tapasztalat 1-2 év

Ami van:
• közel 20 évnyi történelmünk
• egy jó csapatunk, pc-s környezet
• igény az új impulzusokra

Magadra ismertél? Feladat se riasztott el?

pozíció típusa Pozíció tipusa Gyakorlati hátteret igénylő pozíció (1-3 év)
szükséges végzettség Szükséges végzettség Középfok