SOCIAL MEDIA MANAGER @UP

Marketing / Média > Marketing és projectmanagement, üzletfejlesztés

Van egy menő ügyfélportfoliónk, várjuk az új kollegánkat, aki segít az általunk kezelt márkák digitális kommunikációját megtervezni, és végrehajtani.
favourite
Cégnév
UP Advertising Kft.
Elvárások
- Lényeglátó és problémamegoldó képesség,
- Csapatmunka,
- Precizitás, megbízhatóság, racionalitás.
Feladatok
- Konstruktív tartalomgyártás, aktív szövegírás
- Facebook alkalmazások kezelése,
- Riportok értelmezése,
- Ügyfelekkel való kapcsolattartás.
- Márkák digitális aktivitásaira folyamatos proaktív javaslatok elkészítése
pozíció típusa Pozíció tipusa Vezetői pozíció
szükséges végzettség Szükséges végzettség Felsőfok